Registered producers

A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 1,2,3 ...
Name Unified registration number
Akciju sabiedrība "DATORZINĪBU CENTRS" 40003308066
Akciju sabiedrība "DIĀNA" 41203000447
Akciju sabiedrība "Dobeles dzirnavnieks" 40003020653
Akciju sabiedrība "Drogas" 40003271420
Daal SIA 40203102929
"DAB Dental Latvia" SIA 40003744465
Dayton Latgale SIA 40103787066
Dayton SIA 40003966407
Dedra-Exim Sp. z.o.o. PL5270204933
Dell Emerging Markets (EMEA) Limited GBGB3266654
Dell Emerging Markets (EMEA) Limited GB3266654
DHL Latvia SIA 50003251661
DIGISOUND OU LATVIJAS FILIĀLE 40103626465
"DINEX LATVIA" SIA 40003468507
Disruptive Technologies Research AS NO913514874
"Domotika" SIA 40003880062
"DSM BALTIC" SIA 40003772967
DxO Consumer SAS FRFR89500450218
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Daiļrade EKSPO" 40003275761
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DAN COMMUNICATIONS" 50003294251
Find producer
June, 2019
M. T. W. T. F. S. S.
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
1 2 3 4 5 6 7
Registration
Register