Reģistrētie ražotāji

A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 1,2,3 ...
Nosaukums Vienotais reģistrācijas numurs
Akciju sabiedrība "LAFIPA" 40003119227
Akciju sabiedrība "LATIMPULSS-BIROJA TEHNIKA" 40003218241
Akciju sabiedrība "Latvenergo" 40003032949
Akciju sabiedrība "LIDO" 40003022654
Akciju sabiedrība "Loran Fish" 40003886953
Akciju sabiedrība "LPB" 52103003541
Akciju sabiedrība "LYTAGRA" 50003027691
"LabMedTech" AS 40103165010
L-ACOUSTICS S.A.S. FRRCS 330 596 800
Latvian Snacks, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 40003250058
"Latvijas Mobilais Telefons" SIA 50003050931
Lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība "LATRAPS" 58503007191
LEDVANCE GmbH 00000000002
LEDVANCE OY FI01123213
Ledvance Oy pastāvīgā pārstāvniecība Latvijā FI90011264445
LENOKA SIA 40003642393
Lidl Latvija SIA 40203023760
Liepaja Property SIA 50003472881
Liepājas rajona zemnieku saimniecība "PLĒSUMI" 42101000642
Liepājas speciālās ekonomiskās zonas "EURO DK" SIA 42103042138
meklēt ražotāju
Oktobris, 2021
P. O. T. C. Pk. S. Sv.
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Reģistrācija
Reģistrējies